Inschrijven.nl

Referenties Inschrijven.nl

2021 2023
Evenementen 2022
De volgende evenementen hebben in 2022 een inschrijfformulier op Inschrijven.nl gebruikt:

December 2022
31:  Tankloop, Westkapelle
31:  Oliebollenloop, Weert
31:  Oliebollenloop, Hasselt
31:  Oudejaarsloop, Den Helder
31:  Oudejaarsloop, Blijham
31:  LOGO oliebollenloop, Geldrop
31:  Sylvestercross/2e Natuurloop, Nieuwvliet
31:  Regiobank Sylvesterloop Elsloo, Elsloo
31:  Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, Kampen
31:  36e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
31:  Oudejaarsloop Heerlen, Heerlen
31:  38e De Onderlingen oliebollenloop, Schoonhoven
31:  Eindejaarstrail, Drunen
31:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
31:  a.s.r. Vitality Sylvestercross, Soest
31:  Betuwse Oliebollenrun, Tiel
31:  Wisent Winter Trail, Apeldoorn
30:  Wintercompetitie, Oldebroek
30:  COOP Oudejaars Crossloop Vorden, Vorden
30:  Turvenloop, Langeveen
30:  Eindejaarscorrida, Leuven
30:  Vaarderhoogt Sylvester By Night, Soest
29:  Rabo Verlichte Cross, Oldebroek
27:  30e Derde Kerstdagloop, Arnhem
27:  Run Bike Run, Oldebroek
27:  Schaatsnacht van Eindhoven, Eindhoven
26:  45e Kerstloop, 's Graveland
26:  Van de Meerendonk-kbenm Auwjaorscross, Oirschot
26:  Kerstloop, Dishoek
26:  Sylvesterjogging, Wielsbeke
26:  Kasteelloop, Horst
26:  Vechtstreek in Beweging lopen, Maarsseveen
26:  Kerstcorrida Tielt, Tielt
26:  26e Kerstloop, Amstelveen
26:  Kerstcross, Spanbroek
26:  Kangoeroeloop Prins Hendrik, Vught
26:  TOPVORM Kerstloop, Gemert
26:  Kerstcross AVON Heerlen, Heerlen
24:  SV Puttenloop wintereditie, Putten
24:  Vertical Festive 22, Virtueel
18:  Kleine Noord Kerstloop, Hoorn
18:  Kievitloop, Bergen op Zoom
18:  Wintercross, Eibergen
18:  Venloop Kerstloop, Venlo
18:  Lidocross, Waalwijk
18:  Decemberloop Peize, Peize
18:  Sylvesterloop, Heeze
18:  Winter Step-One Loop, Borne
18:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
18:  Rabo Mescherbergloop, Eijsden
18:  Dijkloop Delfzijl, Delfzijl
18:  Leisure World Kerstloop Dronten, Dronten
18:  Kika Wintertrail Bargerveen, Weiteveen
18:  Maasdijk Winterrun, Oss
18:  40e Winterloop s.v. DWSH'18, Wilbertoord
17:  Santarun Capelle West, Capelle a/d IJssel
17:  Kerstmannenloop kasteel Hoensbroek, Hoensbroek
17:  Capelse Tweedaagse, Capelle aan den IJss
17:  IJsseldelta Crosscompetitie Zwolle, Zwolle
17:  Oliebollenloop IJsclub Haarlem, Vogelenzang
17:  Aagtekerkerun, Aagtekerke
17:  Phanos Boscross December editie, Amstelveen
17:  Christmas Night walk/run, Bussloo
17:  Avondkerstloop Nispen, Nispen
17:  Santa Sandur Run Levels Emmen, Emmen
17:  Linschotenloop, Linschoten
17:  OVM DEO-loop/DEO-trail, Borculo
17:  Ameland Adventurerun, Nes - Ameland
16:  Kerstmannenloop Heerlen, Heerlen
16:  Steven Pig's Santa Run, Vriezenveen
16:  Santa Run Vlaardingen, Vlaardingen
16:  Kerstmannenloop, Amersfoort
15:  Winterclinic 10 km AV-pec 1910, Zwolle
14:  Lichtjesloop Hardloopclub Engelen, Engelen
13:  Baanwedstrijd Benefiet Nikita, Hoogeveen
11:  Jules Unlimited, Nieuwvliet
11:  Flevo Fun Run, Zeewolde
11:  Open Noordelijke Crosskampioenschap, Appelscha
11:  Snertloop Tav80, 't Veld
11:  All4running circuit St Georgecross, Spierdijk
11:  Bavotrail, Rijsbergen
11:  56e OLAT winterserie, Stramproy
11:  RunX / AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp
11:  BCL Loop, Leeuwarden
11:  Lingezegen Run, Elst
11:  Pit Makelaars L'Avant Sylvestre, Reusel
11:  Engelermeercross, 's-Hertogenbosch
11:  ESS Gastelse Obstaclerun, Oud Gastel
11:  14e Stratenloop Waspik, Waspik
11:  Vaartsluisboscross, Almere
11:  SPADO Cross, Bergen op Zoom
11:  Cees Clement Trail, Sneek
10:  De Uithof-cross, Den Haag
10:  Run2Day Trimloop AAC'61, Assen
10:  Run2Day Vlinderloop, Houten
10:  Busbaan Run, Hilversum
10:  Swift Cross, Swalmen
10:  29e Den Inkelcross, Kruiningen
10:  Wilgenweard Nijverdalsebergcross, Nijverdal
10:  Koude Polderloop, Nijkerk
09:  Santa Run Rotterdam, Rotterdam
04:  Hema IJzerenman Volksloop, Weert
04:  AV Spirit Wintercup, Lelystad
04:  GPI Winterlopen, Sneek
04:  All4running crosscircuit Duincross, Den Helder
04:  38e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop, Landgraaf
04:  Kempen Trail, Bladel
04:  Enclavecross, Baarle-Nassau
04:  36e Snertloop De Lutte, De Lutte
04:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
04:  Winterserie Wandelen, Rotterdam
04:  Voorne's Duin Trail, Oostvoorne
04:  Twiskemolenloop, Landsmeer
03:  Duinloopcircuit Sinterklaasloop, Katwijk
03:  Plus Sintloop, Heerde
03:  Mildamcross, Mildam
03:  Rundje Mill, Mill
03:  Bovenboerloop, Nijeveen
03:  Nienoord Winterlopen, Leek
03:  Sint Nicolaasloop, Bunschoten
02:  Rondje Nederland Avondloop, Arnhem

November 2022
28:  A.P. van der Feer Sinterklaasloop, Bolsward
27:  Driedorpencross, Sint-Oedenrode
27:  38e Score Utica Zandboscross, Deurne
27:  Pietenloop Bemmel, Bemmel
27:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
27:  Zeijer Strubbenloop, Zeijen
27:  Oriëntatieloop, Soest
27:  AV Suomi Sinterklaasloop, Santpoort-Noord
27:  Baggelhuizercross, Assen
27:  DUSTIN Twentse Cross Competitie, Markelo
27:  32e Halve van Ell, Ell
27:  Run Rondje Rhenoy, Beesd
27:  Vechtstreek in Beweging lopen, Maarsseveen
27:  Hessenheemcross/Bovenbergcross, Markelo
27:  I Run Alkmaar, Alkmaar
27:  Bargerveentrailrun, Weiteveen
27:  Keiencrossen, Uden
27:  De Mispelhoefloop, Eindhoven
27:  Warandeloop (zondag), Tilburg
27:  Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse
26:  Wintercompetitie, Oldebroek
26:  FORTIUS Wantijparkloop, Dordrecht
26:  Elderschanscross, Aardenburg
26:  53e Wilhelm makelaars Horaloop, Ede
26:  IJsseldelta Crosscompetitie Kampen, Kampen
26:  Sint Nicolaaswandeltocht, Enkhuizen
26:  Warandeloop (zaterdag), Tilburg
26:  Night Trail / Run Utrecht, Utrecht
26:  KLM Curaçao Marathon, Willemstad
26:  Run Rondje Rhenoy, Beesd
25:  Beatrun, Waregem
24:  IFF Warande by Night, Tilburg
20:  1e RegioBank Natuurloop, Cadzand
20:  All4running circuit Streekboscross, Grootebroek
20:  Kievitloop, Bergen op Zoom
20:  56e OLAT winterserie, Westerhoven
20:  Technische Unie Bommelasloop, Enschede
20:  4seizoenenwandeltocht, Den Helder
20:  Winterserie Wandelen, Rotterdam
20:  Kill The Hill, Groningen
20:  Graef Castricum TRAIL en WALK, Castricum
20:  De Ronde Venen marathon, Abcoude
19:  Bedafloppet, Uden
19:  Hobbeldebobbelloop, Zoutelande
19:  Zwarte Dennen Cross, Staphorst
19:  Strooweart Canicross, Oud-Beijerland
19:  Tieleman Keukens Run, Middelharnis
19:  Slangenburg trailrun, IJzevoorde
19:  Ruitenburg Beach Run/Halve Marathon, Monster
18:  Tonproat avond Eindhoven Atletiek, Eindhoven
17:  Santa Night Run by Nadine, Dongen
13:  Witven Cross, Veldhoven
13:  All4running crosscircuit Dijkgatbos, Wieringerwerf
13:  Flevo Fun Run, Zeewolde
13:  164e De Knikker Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
13:  VOV run Vries, Vries
13:  11e Scopias Klein Zwitserlandcross, Tegelen
13:  Trailrun Weert, Weert
13:  Schoonhovencross, Hollandscheveld
13:  Oosterbosrun, Klazienaveen
13:  Maarten Maartens Trailrun, Doorn
13:  Sytze Wetting Trail, Leeuwarden
13:  Halve Marathon Gouda, Gouda
13:  Sintnicolaasloop, Zwolle
13:  DEM Denneman Strandcross, Wijk aan Zee
13:  I Run Utrecht, Utrecht
13:  33e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
13:  Klaverbladloop, Zoetermeer
13:  23e Eenhoornloop, Hoorn
13:  Olympisch Stadionloop voor Unicef, Amsterdam
13:  Montferlandse Herfstrun, Beek Montferland
13:  Boscross NSL, Noordwijk
12:  Zuidduinloop, Katwijk
12:  Wintercompetitie, Oldebroek
12:  Run2Day Vlinderloop, Houten
12:  Run2Day Trimloop AAC'61, Assen
12:  54e Mosselloop, Burgh-Haamstede
12:  Sans Online Crossloop, Rijssen
12:  Isokin Orderbos trail, Apeldoorn
12:  Run2Day Haagse Duinentrail, Den Haag
12:  Zandenplasloop, Nunspeet
11:  Devil's Trail Schiermonnikoog, Schiermonnikoog
10:  De 4 daagse van Girona, Girona
06:  Hema IJzerenman Volksloop, Weert
06:  AV Spirit Wintercup, Lelystad
06:  Compris KAV Holland Cross, Spaarndam
06:  BodyResults Vestingloop, Edam
06:  47e Drunense Duinen Cross, Drunen/ Giersbergen
06:  Grote Veldloop Vorden, Vorden
06:  Maasduinenloop, Bergen Lb.
06:  Thorbecke / KWF run, Zwolle
06:  I Run Amsterdam, Amsterdam
06:  Natte Neuzen Trail Rosendael, Rozendaal
06:  Maple Leaf Veldloop, Hilversum
06:  De Zilveren Turfloop, Mijdrecht
06:  Boerenkoolloop, Warmenhuizen
06:  Molenvencross, Helmond
06:  ENCI bergloop, Maastricht
06:  StartbaanRun, Soesterberg
06:  Winterserie Wandelen, Rotterdam
06:  Marathon van Rooi, Sint-Oedenrode
06:  Najaarsclinic AV Horror, Sneek
06:  Pingelloop, Haaksbergen
06:  Lumièreparkcross, Almere
06:  Twentse Smokkeltrail, Losser
06:  Krollenloop, Veghel
06:  Hermans Assurantiën Duatlon, Reusel
06:  14e Drechtstadloop, Dordrecht
06:  Randerode Cross, Ugchelen
06:  Berenloop Terschelling, Terschelling-West
06:  Alphense Bergen Trail, Alphen
06:  Bosloop Malden, Malden
06:  Holapress Valkenloop, Valkenswaard
06:  Twiskemolenloop, Landsmeer
05:  Derp Bikers Beachrace, Egmond aan Zee
05:  37e Moerschanscross, Hulst
05:  Heideloop, Heerenveen
05:  Veluwse Winter Competitie, Meerdere plaatsen
05:  Dagtocht tijdens 24e Nacht van OLAT, Boxtel
05:  AV Passaat cross, Papendrecht
05:  De VZA Crosscompetitie, Zeeland
05:  Wandel Challenge Amstelveen, Amstelveen
05:  JM ATB toertocht, Oostkapelle
05:  Dorps Run Renswoude, Renswoude
05:  De Lemelerbergloop, Lemele
05:  Athlos Hydro Trailrun, Harderwijk
05:  Vechtdal crosscompetitie, Vroomshoop
05:  VestingstadRun, Woudrichem
05:  WVL leden wandeling, Asenray
05:  Kleintje Berenloop en jeugdloop, West-Terschelling
05:  De Seat Pouw Najaarsloop van Cialfo, Epe
04:  24e Nacht van OLAT, Boxtel
03:  Loterij Fanfare Velden, Velden

Oktober 2022
30:  Nea BosCross, Purmerend
30:  Dwars door de Zwingeul, Cadzand
30:  Hollandia Parkcross, Hoorn
30:  De IJzeren Man Cross, Weert
30:  Tiedkwietloop, Meppel
30:  All4running crosscircuit Parkcross, Hoorn
30:  3-5-10 K Lingezegenrun, Elst
30:  Vechtstreek in Beweging lopen, Maarsseveen
30:  Unilux Sparrenbosloop, Boxtel
30:  Heidetrail, Oirschot
30:  Napoleon-Mijlenloop, Den Helder
30:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
30:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
30:  Gaasperplasrun, Amsterdam
30:  Lidl Wolfskamerloop, Huizen
30:  Zeemijlenloop Delfzijl, Delfzijl
30:  JUMBO Halve Marathon Doetinchem, Doetinchem
30:  Van Oers Marathon Brabant, Etten-Leur
30:  ON Running Duinentrail Schoorl, Schoorl
30:  Genneperheiloop, Gennep
29:  All4running crosscircuit, Noord Holland Noord
29:  Snertcross, Tilburg
29:  Pheidippidesloop, Utrecht
29:  Dallirun, Heerde
29:  Team 240 Leef MTB Fright Night Ride, Bergen op Zoom
29:  Typhoonloop, Gorinchem
29:  Posbank Trail Canitrail & Walk, Rheden
29:  Gaasterland Trail, Balk/Harich
29:  Dwingelderveldloop, Dwingeloo
29:  2 en 4 uurs van Oldebroek, 't Loo Oldebroek
28:  OLAT clubweekend Bouillon (B), Bouillon
23:  Mjitte Run, Boazum
23:  Veldtoertocht Trappistentrappers, Wernhout
23:  Fiets de Boswachter eruit, Zeewolde
23:  Zilte wandeltocht, Noordwijk
23:  Caris 10 van AVR, Rucphen
23:  Maasdijk Crossduathlon, Oss
22:  Life Science Run, Wageningen
22:  Bosse Pielenloop, Vogelwaarde
22:  1 ste Waterlinieloop, Sleeuwijk
22:  WK Biatlon, Naaldwijk
22:  46e Dijkloop, Schoonhoven
22:  Gravel Tholen, Tholen
22:  Helders 8 uurtje, Den Helder
22:  Tussen Slik en Zand, Ameland
21:  Veenendaal City Run, Veenendaal
17:  Wandel4daagse Schoorlse Duinen, Schoorl
16:  Kievitloop, Bergen op Zoom
16:  Bokkenloop (Runnersworld Classic), Leiden
16:  Bergse Plasloop, Hillegersberg
16:  56e OLAT winterserie, Vinkel
16:  Lopers Company Tilburg Run, Tilburg
16:  Regge Survival, Nijverdal
16:  Spelderholtloop, Beekbergen
16:  Sorba Bergrun, Winterswijk
16:  Molenhoeks Makkie, Molenhoek
16:  PODOrun Sonderkamp & Wijnands, Kessel
16:  TCS Amsterdam Marathon + Trainingslopen, Amsterdam
15:  Noordduinloop, Katwijk
15:  Papendrecht Cirkel Loop, Papendrecht
15:  Singelloop Middelburg, Middelburg
15:  Graveltocht Steenbergen, Steenbergen
15:  Kildijk Cross, 's-Gravendeel
15:  Unknown Path Trail, Heerde
15:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
15:  De Wolderwijdloop, Zeewolde
15:  Halve Marathon Barendrecht, Barendrecht
15:  1 Mijl in Line, Klaaswaal
15:  TCS Amsterdam Marathon Trainingslopen, Amsterdam
14:  Nighttrail, Goes
14:  Jigler - Run by Night Barneveld, Barneveld
13:  Duin en Bollen Vierdaagse, Duin en Bollenstreek
12:  NK Veldloop ambtenaren, Wierden
09:  MTB Veldtoertocht Ulicoten, Ulicoten
09:  Najaarsloop, Heerhugowaard
09:  163e De Knikker Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
09:  AeresFitrun, Leeuwarden
09:  Wetter- en Willerun, Burgum
09:  Rundje Koeberg Trail, Helden
09:  Natte Neuzen Sup-Canitrail Achterhoek, Braamt
09:  Herfstloop Twente, Enschede
09:  Brabantse Wal Gravel Challenge, Hoogerheide
09:  10e Loop tegen Kanker, Warmond
09:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
09:  ONME, Eindhoven
09:  Wijkse dijkenloop, Wijk bij Duurstede
09:  Culemborg City Run, Culemborg
09:  86e Sloterplasloop, Amsterdam
08:  Reigerboscross, Heerenveen
08:  Run2Day Vlinderloop, Houten
08:  Run2Day Trimloop AAC'61, Assen
08:  RW Rottemeren Kennismakingsles, Rotterdam
08:  PrattenburgRun, Veenendaal
08:  AH Elzinga Reestrun, Meppel
08:  Venoseloop, Vollenhove
08:  Veluwepoort-najaarsloop, Nijkerk
08:  Run for the Message Oldebroek, Oldebroek
08:  Hoge Veluwe Wandeldag, Otterlo
08:  De Utrechtse Waterlinie Wandeltocht, Utrecht
08:  Landgoed Twente Marathon, Rossum
07:  Baanwedstrijd Benefiet Nikita, Hoogeveen
07:  Zwolse Ladies Run, Zwolle
05:  Baanloop 5000m, Apeldoorn
03:  FPS Bouw MTB Cup - Passe partout, Oost Nederland
02:  Hema IJzerenman Volksloop, Weert
02:  NK 25 km sw mannen en 20 km vrouwen, Tilburg
02:  AV Spirit Wintercup, Lelystad
02:  Rondje Bergen, Bergen
02:  Orion Bridge to Bridge Run, Blerick - Venlo
02:  FPS Bouw MTB Cup - Klein Verzet, Enschede
02:  53e Langs de Gouwe loop, Waddinxveen
02:  Broekstaclerun, Broekland
02:  8 van Drachten, Drachten
02:  Pink Walk, Westerbork
02:  Halve Marathon Oldenzaal, Oldenzaal
02:  Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug, Doorn
02:  Amgen Singelloop Breda, Breda
02:  RHM Venrayse Singelloop, Venray
02:  Twiskemolenloop, Landsmeer
02:  Staddijkloop, Nijmegen
01:  Districtskampioenschap Targetsprint, Bergschenhoek
01:  Noordkop Trailrun, Den Helder
01:  Kijk in de Vegte GrachtenSwimRun, Hasselt
01:  Open Beker MX, Rhenen
01:  Rondje Lindewijk, Wolvega
01:  Rondje om de Koepel, Lunteren
01:  BestLiving Jutbergtrail, Dieren
01:  Brekeld Runners Trail, Rijssen
01:  Clinics Diepe Hel Holterbergloop, Holten
01:  RoldertorenRun, Rolde
01:  7e Molenloop, Alblasserdam
01:  Sri Chinmoy 6 uursloop, Amsterdam
01:  Zeewolde Atletiek Trailrun, Zeewolde
01:  Lexis Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde
01:  Bobbejaanlandtrail, Kasterlee
01:  Rottemerenloop, Bleiswijk
01:  Kustmarathon Zeeland MTB-Tocht, Zoutelande
01:  Kustmarathon Zeeland Mini Marathon, Zoutelande
01:  Kustmarathon Zeeland, Zoutelande
01:  7e OnderdijksRun, Kampen

September 2022
30:  Kustmarathon Zeeland Light Kustrun, Zoutelande
30:  Kustmarathon Zeeland Ladiesrun, Zoutelande
30:  Voorlichting blessure vrij sporten, Geldrop
29:  Swimrun Leiderdorp, Leiderdorp
28:  Scholierenatletiekfeest, Harderwijk
28:  Science Park Run, Amsterdam
28:  BEEsports uursestafette, Heerenveen
25:  RW Molentocht, Rotterdam
25:  16e OLAT Adventure Store Tocht, Helmond
25:  36e AMAKloop, Akersloot
25:  Loop Festijn Capelle, Capelle a/d IJssel
25:  35e 7-loop, Zevenhoven
25:  Vitaal-Zuid Run, Groesbeek
25:  Mooi Ruinen Run, Ruinen
25:  Boerenland Wandeltocht, Warmenhuizen
25:  3e Viva la Vida Run, Kerkrade
25:  Sfeervol Meerssen Run, Meerssen
25:  4e J&A Sinnema Run Bike Marathon, Oud-Beijerland
25:  Hollandsdiep Zwemtocht, Willemstad
25:  Geuzenwandeltocht Zoetermeer, Zoetermeer
25:  Raamvallei Duomarathon, Land van Cuijk
25:  Fysio Fitness Beweeg Kermisloop, Belfeld
25:  Jouster Merke Loop, Joure
25:  Auto Aaltink - CityRun Nijverdal, Nijverdal
25:  Texel Halve Marathon, Den Burg-Texel
25:  De Posbankloop, Velp (Gld)
25:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
25:  De 7 Kilometer van Martenshoek, Hoogezand
25:  Geuzenloop Zoetermeer, Zoetermeer
25:  SportSupport Halve van Haarlem, Haarlem
24:  Clubkampioenschappen ATV Scorpio, Oosterhout
24:  Bavoloop, Rijsbergen
24:  Zudrun, Zevenaar
24:  MTB Lichtjestocht 'Cross the Border', Baarle-Nassau
24:  MTB Marathon Amerongse Berg, Amerongen
24:  De 5 van Bavel, Bavel
24:  Thaisner DorpsRun, Thesinge
24:  100 Bruggenloop, Leiden
24:  Woellust Run, Wildervank
24:  Fjoertoer Renesse, Renesse
24:  Halve van Katwijk - wandelen, Katwijk
24:  SportSupport Halve van Haarlem Walk, Haarlem
24:  Halve van Katwijk, Katwijk
24:  Heiderun, Ede
24:  Rijk Zwaan Loop, 's-Gravenzande
23:  Lichtjesroute Run, Eindhoven
18:  MTB Graveltocht Rijsbergen, Rijsbergen
18:  Nispen (Borteldonk), Nispen
18:  1 v.d. 4 loop Zuiderpark, Den Haag
18:  RAU Maashorst Healthy Fest, Uden
18:  Zilte Zoen KlimduinRUN, Schoorl
18:  UrbanCityRUN053, Enschede
18:  FPS Bouw MTB Cup - EWV Het Oosten, Enschede
18:  Halve en Kwart Marathon van Cranendonck, Soerendonk
18:  Almelo Allee, Almelo
18:  Contiweb Maasheggenloop, Boxmeer
18:  41e Bikse Natuurmarathon, Hilvarenbeek
18:  Maximale10, Rosmalen
18:  Freedom Run - Liberty Loop, Geldrop
18:  De Oude Weideloop, Wagenberg
18:  Dam tot Damloop Lawyers for Lawyers, Amsterdam
18:  Gipmans Planten Kwaakerrun, Venlo
18:  Obvion RUN, Heerlen
18:  Smokkelaarstrail, Goirle
18:  Groesbeeks Gruwelijkste, Groesbeek
18:  Breman City Wall Cross, Franeker
18:  De Tien van 't Aogje, Breda
17:  Wemeldigeloop, Wemeldinge
17:  Kofferbak Verkoop Rozenburg, Rozenburg
17:  Scheelhoek-Plus Run, Stellendam
17:  Tijdrit Warns (Kalas TT-comp.), Warns
17:  Bolloop Lunetten, Utrecht
17:  Wielerronde van Hoevelaken, Hoevelaken
17:  Autocross Creil, Creil
17:  Nijmegen-Rotterdam, Nijmegen
17:  Estafette marathon Schoonhoven-Nieu, Schoonhoven
17:  Bali Runners Bosloop, Oostelbeers
17:  Wandel Feest Hoeksche Waard, Puttershoek
17:  Triathlon Wommels, Wommels
17:  One en Only VeenStenenTijdperk marathon, Roelofarendsveen
17:  4 Mijl van Assen, Assen
17:  Heideloop trailrun, Ermelo
17:  Tuincentrum Leurs Wandeltocht, Venlo
17:  Smokkelaars Wandeltocht, Goirle
17:  DePosbankTrail, De Steeg
17:  Lauwersmeer Swimrun, Lauwersoog
16:  Sportdag Nationale Sportweek, Veenendaal
16:  34e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
16:  Nedmag Moonlightwalk Veendam, Veendam
16:  Wildlands Run Emmen, Emmen
16:  Zorgmarathon, Arnhem
15:  Ambtenarenmarathon, Arnhem
14:  24e Mijn Fysio Klepperstadloop, Hardenberg
13:  Team 240 Leef! Waterschansloop, Bergen op Zoom
11:  Ronde van Hoeven, Hoeven
11:  Kika loop, Spijkenisse
11:  Appeltjesloop, Tiel
11:  35e Vescom Halve Marathon, Deurne
11:  FPS Bouw MTB Cup - Nijverdal, Nijverdal
11:  Walk for Life, Venlo
11:  De Stugge veer cross, Wichmond
11:  Lingezegen RCVRY Run, Elst
11:  22e Albert Heijn Rondje Rijen, Rijen
11:  Oranjeloop, Ter Aar
11:  Kenonz Zwefilo, Gorredijk
11:  Veldwerk Halve marathon Oostland, Pijnacker
11:  Firefighter Stair Climb, Almere
11:  32e Parelloop, Brunssum
11:  MCB Direct Parelrun, Eersel
11:  Quikrun, Roosendaal
11:  De Vossemeren Run, Lommel
11:  Airborne Freedom Run & kidsrun, Arnhem
11:  Menzis Singelloop Enschede, Enschede
11:  Loop Fiets Proef Marathon Drenthe, Westerbork
11:  Wandeltocht voor Het Vergeten Kind, Raamsdonksveer
11:  XTERRA JUNIOR, Ameland
10:  Kermiscross Zijdewind, Zijdewind
10:  Kids Run Fascinatio, Capelle aan den IJss
10:  4 mijl van Oldehove, Oldehove
10:  Padualoop, Boekel
10:  Heuvelrug Wandel Tweedaagse, Doorn
10:  OLAT Kornelimunster-Monschau, Kornelimunster
10:  Ronde van Waalre, Waalre
10:  Run2Day Vlinderloop, Houten
10:  Kermiscross, Noordwijkerhout
10:  Airborne Freedom Nightrun, Arnhem
10:  Martin Verveer Memorial Run, Hendrik Ido Ambacht
10:  Airborne Freedom Trail, Arnhem
10:  Kramp Run, Varsseveld
10:  Wildman Run Sleen, Sleen
10:  Appelstap, Appelscha
10:  XTERRA-Netherlands, Ameland
10:  Proef Rondje Stroe, Stroe
10:  AV Goor Cityrun by Night, Goor
09:  Brabants Kampioenschap 10 km op de weg, Berghem
09:  Sjouwen door Beem, Bedum
09:  WEA Stadsloop Goes, Goes
09:  Pesserrun, Pesse
09:  Citytrail Middelburg, Middelburg
08:  TeamFlyon RUN & CHILL, Krommenie
08:  Ronde van Giessen, Giessen
08:  Limburg Fietsvierdaagse, Lanaken
07:  Hulckesteijnloop, Nijkerk
07:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
07:  Trailrunfestival, Sent (Zwitserland)
06:  30e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
06:  's Heerenloop, Ermelo
05:  Trainingstraject Zevenheuvelen, Nijmegen
04:  Moleneind, Breda
04:  Memorial Rik Clerckx, Lummen
04:  Venloop ZomerWandeltocht, Venlo
04:  4seizoenenwandeltocht, Den Helder
04:  Kuilenloop Mill/Langenboom, Mill/Langenboom
04:  34e Halve Marathon Nieuwkoop, Nieuwkoop
04:  Hema IJzerenman 500E Volksloop, Weert
04:  SPJ Stratenloop 't Bels Lijntje, Baarle-Nassau
04:  12e Nazomerloop, Schoonhoven
04:  Jaomerdal Trail, Venlo
04:  8ste Bierbeek loopt in 't bos, Bierbeek
04:  Rondje Oude IJsselstreek, Ulft
04:  Oldtimertreffen Lanaken standhouder, Lanaken
04:  Bert Timmer Memorial Loop, Duiven
04:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
04:  Triatlon Abbekerk, Abbekerk
04:  Keistad Triathlon Amersfoort, Amersfoort
04:  N70 trail, Nijmegen
04:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
04:  Kaag en Braassem Poldertocht, Rijnsaterwoude
04:  The Chariot Triathlon Eibergen, Eibergen
04:  Marktstadrun, Purmerend
04:  NK Me-Moveren, Beneden-Leeuwen
04:  21e DijkenLoop, Beneden-Leeuwen
03:  Triasrun, Harderwijk
03:  RCN de Roggeberg Loop, Appelscha
03:  Ronde van Sint Pancras, Sint Pancras
03:  Dorpsloop Nieuwland, Nieuw- en St. Joosla
03:  Pierenloop, Ravels
03:  Proostmeerloop Wagenborgen, Wagenborgen
03:  Veldes Penantie Toernooi, Velden
03:  Start to Finish beginnerstraining, Eindhoven
03:  DijkenSport Obstakelrun, Beneden-Leeuwen
03:  Loop naar de pomp, Noordeloos
03:  Bunniks Mooiste, Bunnik
03:  Dijkhuizenrun, Ruinerwold
03:  Plinq Loopfestijn Dalfsen, Dalfsen
03:  Rotterdam Ekiden, Rotterdam
03:  Polderchallenge Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
03:  Kustloop Vrouwenpolder, Vrouwenpolder
03:  Waadhoeke Fietstocht, Franeker
03:  Int Oldtimertreffen Lanaken, Lanaken
03:  Veluwse TrailRun, Ermelo
03:  Marktstadwalk, Purmerend
03:  Bourgondisch Fruitwandelen/Fruitfietsen, Beneden-Leeuwen
02:  Eilandloop, Kampen
02:  10e Leiden Ladiesrun, Leiden
02:  Color Obstakelrun en MTB tijdrit, Beneden-Leeuwen
01:  Stratenloop van Genderen, Genderen

Augustus 2022
31:  Avondloop - Zeewolde Atletiek, Zeewolde
31:  Rozendaalse Veldtrail, Rozendaal
30:  Strabrechtseheideloop, Geldrop
30:  Vechtloop, Maarssen
29:  Gramsbergen Lichtstadloop, Gramsbergen
29:  Oranjeloop, Nieuwleusen
28:  Ronde van Teteringen, Teteringen
28:  51e Runpoint Sneek-Bolsward-Sneek, Sneek
28:  Sluizenwandeling, Terneuzen
28:  Snoeren footfashion wandeltochten, Teteringen
28:  Zwemloop Wassenaar, Wassenaar
28:  25e Gicom Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)
28:  Hemmeromloop, Hem
28:  Triatlon Franeker, Franeker
28:  Rovertsche Leij Trail, Poppel
28:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
28:  B&C Bommen Berendloop, Groningen
27:  Dorpsloop Hoevelaken, Hoevelaken
27:  Berkel Kanorally, Borculo
27:  Triathlon zwembad de Looërmark, Bathmen
27:  Aquaklimcross, Sibculo
27:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
27:  De Thoolse Mijl, Poortvliet
27:  City Swim Zwolle, Zwolle
27:  RUNX Loop, Apeldoorn
27:  Pagadder/VestingRun Hulst, Hulst
27:  Toertocht De Wouwse Lus, Wouw
27:  Run Bike Run Borne, Borne
26:  Fysio Kapelle Loop, Kapelle
26:  Zandstrooisterloop, Schoonebeek
26:  Boer'n Drek Run, Nieuw Wehl
25:  De Wiekloop, De Wijk
25:  OOG Edam Kermisloop, Edam
24:  45e Gildeloop, Soest
24:  Alkeloop, Alteveer-Kerkenveld
23:  7e Sinkegroep Zomerloop Zuidzande, Zuidzande
23:  Bouwdorp Brakkenstein, Nijmegen
23:  Ronde van Abcoude, Abcoude
21:  La Vuelta Zomercompetitie, Rucphen
21:  Summertrail Veluwe marathon 42.195m, Kootwijkerzand
20:  Bartlehiem Skeelertocht, Hallum
20:  Halve Marathon van Westenschouwen, Burgh-Haamstede
20:  1/8 Triatlon Go4it / Engelbert, Groningen
20:  De Wiekenloop, Hulshorst
20:  SuperHero weekend, Vlaardingen
20:  Viking Steam Trail, Dieren
20:  Duo Marathon Putten, Putten
20:  Kermisloop Siebengewald, Siebengewald
20:  De Vrije Slag Door Zutphen BERKEL, Zutphen
19:  Wielerronde van Hallum, Hallum
19:  LaVuelta033, Amersfoort
18:  Seuterloop, 's-Gravendeel
17:  KemVeldloop, Tilligte
17:  Mohammed Farmani Avondloop, Leeuwarden
17:  4 Mijl van Staphorst, Staphorst
16:  6e Sinkegroep Zomerloop Cadzand-Bad, Cadzand-Bad
16:  Bouwdorp Vuren, Vuren
16:  Plus 's Gravenland Ronde van West, Capelle a/d Ijssel
14:  Vuelta Zomercompetitie, Breda
14:  De Zeemijl, Bloemendaal aan Zee
14:  Halve Marathon Vlieland, Vlieland
14:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 25k, Amsterdam
13:  Bradelierloop, De Lier
13:  15 van Wolphaartsdijk, Wolphaartsdijk
11:  HEC Zomeravondlopen - Avond 4, Rijen
09:  5e Sinkegroep Zomerloop Groede, Groede
07:  Vuelta Zomercompetitie, Breda
07:  Hema IJzerenman Volksloop, Weert
06:  Holland OTO - Run (Tour d'Oospel), Ospel
06:  Triatlon De Bres, Rijkevorsel
05:  Bloemfontein Strandloop Ouddorp, Ouddorp
05:  38e OLAT Wandeldagen, Sint-Oedenrode
04:  HEC Zomeravondlopen - Avond 3, Rijen
04:  34e Kooyman Polderloop, de Kwakel
03:  Boulevardloop Vlissingen, Vlissingen
03:  7 van Santpoort, Santpoort-Noord
03:  Dedemsvaria Darts, Dedemsvaart
02:  4e Sinkegroep Zomerloop Retranchement, Retranchement
02:  Ronde van Dedemsvaart, Dedemsvaart
01:  8e Vrieling Varia Run, Dedemsvaart

Juli 2022
31:  Vuelta Zomercompetitie, Breda
31:  Venloop ZomerWandeltocht, Venlo
30:  Halve Marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
30:  EuroGames Run for Freedom, Nijmegen
29:  Supercross Aagtekerke, Aagtekerke
28:  HEC Zomeravondlopen - Avond 2, Rijen
27:  Bom Bokaal stratenloop, Haamstede
26:  3e Sinkegroep Zomerloop Nieuwvliet, Nieuwvliet
24:  Moleneind, Breda
24:  Kermisrun Tilburg '22, Tilburg
24:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 20k, Amsterdam
21:  HEC Zomeravondlopen - Avond 1, Rijen
21:  Voorlichting blessure vrij sporten, Geldrop
20:  Stratenloop Westkapelle, Westkapelle
19:  2e Sinkegroep Zomerloop St.Kruis, St.Kruis
17:  The Battle: Tilburg vs Breda, Tilburg en Breda
17:  Zeepkistenrace Groesbeek, Groesbeek
17:  KardingeRun, Groningen
16:  Poldercross 2.0, Stompwijk
16:  Deurne City Run, Deurne
16:  Ruitenburg Run Maasdijk, Maasdijk
16:  Dwars Door Dongen, Dongen
16:  6e Oosterhoutse trail, Oosterhout Nb
16:  KardingeRun, Groningen
16:  Triathlon Geldrop, Geldrop
15:  RunX Summer Run, Spaarndam
15:  Dorpsbelangen Harkstede, Harkstede
15:  Parelloop Vasse, Vasse
13:  Sportvisserloop, Yerseke
12:  1e Sinkegroep Zomerloop IJzendijke, IJzendijke
12:  Avondvierdaagse Sterksel, Sterksel
12:  Bergeijkse Streetrun, Bergeijk
11:  Zomersportweek, Veenendaal
10:  Rijsbergen Pannenhoef, Rijsbergen
10:  FPS Bouw MTB Cup - Oldenzaal, Oldenzaal
10:  3-5-10 K Lingezegenrun, Elst
10:  Rode Loper Run Stadskanaal, Stadskanaal
10:  Triatlon Wieringermeer, Wieringerwerf
10:  de Ronde van Kralingen, Rotterdam
10:  Veluwezoom Trail & Walk Festival, Dieren
10:  Farmstacle Run, Heino
09:  Eldense Dorpsloop, Elden
09:  Singelloop, Hollandscheveld
09:  Ultrafestival Deventer, Deventer
09:  WFN NK tijdrijden voor vrije renners, Nijeveen
09:  MudRun Oosterzee - EasterSimmer, Oosterzee
09:  Gemert City Run, Gemert
09:  Veluwezoom Trail & Walk Festival, Dieren
09:  Turfloop Schijf, Schijf
09:  Voorthuizen Loopt, Voorthuizen
08:  Volksloop, Appelscha
08:  Mooie Nel Swim, Haarlem
08:  Triathlon Wilhelminadorp, Wilhelminadorp
07:  Wielerronde van Gaast, Gaast
06:  Stratenloop Zoutelande, Zoutelande
06:  FUN triatlon, Amersfoort
06:  7e wandel4daagse Bergen, Well
04:  KooleSport Zomer Stratenloopcircuit, Zoutelande
04:  Onstwedder Omloop, Onstwedde
04:  21e Strandvijfdaagse, Vlissingen
03:  FPS Bouw MTB Cup - Eibergen, Eibergen
03:  Oud-Gastel "De Stoof", Oud-Gastel
03:  Streetrace Norg, Norg
03:  Hema IJzerenman Volksloop, Weert
03:  Multimediamarkt Oud-Rekem, Rekem
03:  De Hoef Sportief, De Hoef
03:  Rondje Ka, Roelofarendsveen
03:  Hasseloop, Hengelo
03:  Engelenrun, Engelen
02:  Prestatieloop Oostendorp, Elburg
02:  Chaamloop, Chaam
02:  Wielerronde van Workum, Workum
02:  Drommedariswandeltocht, Enkhuizen
02:  Kyllotsbos Cross Smilde, Smilde
02:  Kadeloop, Schipluiden
02:  Waterlinie Wandeltocht Vestingdriehoek, Gorinchem
02:  Snikkerun, Haulerwijk
02:  Vivera Run, Holten
02:  Midzomermarathon Apeldoorn, Apeldoorn
02:  RFC Adventure runs BIER-RUN, Vlaardingen
02:  Triathlon Holten, Holten
02:  Tot de Nek in de Drek Obstacle Mud Run, Vriezenveen
01:  Midzomeravondtrail, Almere
01:  Memorial Fons Brydenbach, Rijkevorsel
01:  4 Mijl van Leek, Leek
01:  Zuidas Run, Amsterdam
01:  Midzomerloop, Leiderdorp
01:  Ladies Night Run Emmen, Emmen
01:  Veluwse Groot Boeschoten Trail, Voorthuizen
01:  De 8e Ronde van De Blesse, De Blesse
01:  Jeugdtriathlon Holten, Holten

Juni 2022
30:  Schoklandloop, Schokland
30:  LOGO oliebollenloop, Geldrop
30:  Obbink Run, Winterswijk
29:  SV Puttenloop Estafette, Putten
28:  Hart van Holland Loop, Kockengen
26:  21e Mariken van Nieumeghentocht, Nijmegen
26:  BWF Kampioenschap Omloop Liesbos, Etten-Leur
26:  Bergbenentrainen, Doorwerth
26:  Zwemloop Oostburg, Oostburg
26:  Opstakel run, Apeldoorn
26:  Bollekesloop, Berchem
26:  Vesta Chemicals AsRENdorp, Zwolle
26:  Merwede Triathlon, Gorinchem
26:  Walking Triathlon Reeuwijk, Reeuwijk
26:  Andus Group Vrijstad Vianen Loop, Vianen
26:  Run van Roden, Roden
26:  Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal
26:  Obstaclerun Amersfoort, Amersfoort
26:  Rendierenloop Voorschoten'97, Voorschoten
26:  Coevorder Grachtenloop, Coevorden
26:  Tour de Corlaer, Nijkerk
26:  Gendtse Kersenfeest Triathlon, Gendt
25:  19e Lingewaalloop, Herwijnen
25:  Ganzenvenloop, Galder
25:  Stadsloop Appingedam, Appingedam
25:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
25:  Zeewolde Endurance, Zeewolde
25:  Plinq Loopfestijn Dalfsen, Dalfsen
25:  Bissinghrun, Ommen
25:  Schuiteman Valley Run, Veenendaal
24:  Heamiel Grachtenloop, Bolsward
24:  Buffer-Run, Bingelrade
24:  Banthumloop, Bergentheim
24:  Bas Autowas Westenholterun, Zwolle
24:  Liemers Posbankloop, Duiven
24:  Gamma Weert Singelloop, Weert
24:  5e Gaperloop, Gapinge
24:  Midzomernachtcross, Amstelveen
24:  4 Mijl van Emmen, Emmen
24:  De ZorgSpecialist Grachtenloop, Haarlem
24:  Tourtocht Luxemburg-Etten-Leur, Etten-Leur
24:  Zwartewaterlandloop, Zwartsluis
23:  Wielerronde van Bolsward, Bolsward
23:  Vuelta Dikke Banden Race Leersum, Leersum
22:  Rotterennet, Maassluis
22:  Munnikenslagloop, Rouveen
22:  Zoomer Wantijrun, Dordrecht
22:  Wandelvierdaagse het Gooi, Laren Nh
22:  Vrije openwater zwemtraining tocht, Wemeldinge
21:  MidZomerNacht Halve Marathon, Zaltbommel
21:  Avondvierdaagse Berg en Dal, Beek/Ooij
20:  Singelloop Woerden, Woerden
19:  Moleneind, Breda
19:  Rûnom Mantgum, Mantgum
19:  Unieke Lekker Lôpe Crossloop op mot, Den Dungen
19:  Run4EducAIDed, Groningen
19:  Peelandmars, Kortgene
19:  De Besterd Mijl, Tilburg
19:  Survivalrun Boven-Leeuwen, Boven-Leeuwen
19:  StoneCityRun, Steenwijk
19:  De Maasdijk op wielen, Oss
19:  De Maasdijk toerfietstocht, Oss
19:  Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode
19:  Midzomernachtwandeling NSL, Noordwijkerhout
19:  Comfortfloors ObstakelSlag, Slagharen
19:  Lindenholt Loopt Run, Nijmegen
19:  Triathlon Rosmalen, Rosmalen
18:  c.s.v. VIOS Midzomerloop, Vaassen
18:  Beleef Schaijk, Schaijk
18:  Aterstaose Jogging, Tongeren
18:  2e Zalkerloop, Zalk
18:  Atrium Rondje om Ederveen, Ederveen
18:  14e Hernense Stratenloop, Hernen
18:  Griffioenloop, Middelburg
18:  22e Groot Ginkelse Loop, Wekerom (gem. Ede)
18:  Wandeltocht voor Het Vergeten Kind, Raamsdonksveer
18:  Damster City Swim, Appingedam
18:  Ren voor hun leven cross, Heerde
18:  Billie Turf Tocht, Zevenhuizen GN
18:  Beach Challenge, Den Haag
18:  Heuvelrugloop Maarn, Maarn
18:  Lauwersmeer Triathlon, Lauwersoog
18:  Maasdijk Wandeling, Oss
18:  80 van de Osse Maaskant-Kennedymars, Oss
18:  TRCU Trail Estafette, Doorn
18:  De Maasdijk (lopen), Oss
18:  Maasdijk Triathlon, Oss
18:  10e MHB Overbetuweloop, Elst
18:  The Longest Day, Udenhout
18:  Ekiden Oisterwijk, Oisterwijk
18:  Wiezoloop, Wierden
18:  Prominententoer Montferland, Didam
17:  Midzomernachtloop, Hilvarenbeek
17:  VerkadeKlimaat-Oranjeloop, Kwintsheul
17:  Ambtenarentoertocht, Drachten
17:  Beach Run, Den Haag
17:  Businessloop Amersfoort, Amersfoort
17:  Citogala, Oss
17:  Haastrechtloop, Haastrecht
16:  Summer hill sessions, Oosterbeek
16:  Bolidt Inner Circle Run, Hendrik-Ido-Ambacht
16:  Streetrace Ruinen, Ruinen
15:  Vuelta Dikke Banden Race Doorn, Doorn
15:  Zwemloop De Waterlelie, Zuidwolde
15:  Woudagemaalloop, Lemmer
15:  RunX Hardloopgala Gilze, Gilze
15:  Midzomeravondloop, Bleiswijk
14:  Willem Visser Memorial Sportklasse, Sneek
14:  Westeinde Run, Leeuwarden
14:  Wandel3daagse Luttenberg, Luttenberg
14:  Avondvierdaagse Kees Valkenstein, Vleuten
14:  Avondvierdaagse Leidsche Rijn, Utrecht
14:  Avond4daagse Roden, Roden
14:  HarkemaRun, Harkema
13:  Willem Visser Memorial (Amateurs), Sneek
13:  Jumbo Avond4Daagse Etten-Leur, Etten-Leur
13:  Wandelvierdaagse, Eerbeek
12:  Gaasperplasrun, Amsterdam
12:  NK WFN Roosendaal, Roosendaal
12:  NK 20 en 10 km snelwandelen, Tilburg
12:  Keppelrun, Hoog-Keppel
12:  Lenteloop, Albrandswaard
12:  De Langedijker Run, Noord- en Zuid-Schar
12:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
12:  Unicef kinderloop, Hoogeveen
12:  Liemerse Landloop, Oud Zevenaar
12:  Feanster 40 triathlon, Surhuisterveen
12:  Marathon Amersfoort, Amersfoort
12:  Triatlon Terheijden, Terheijden
12:  Brabantse Wal Marathon, Bergen op Zoom
12:  De Asserstadsloop, Assen
12:  Stadstriathlon Weert, Weert
12:  City Swim Meppel, Meppel
12:  Triathlon Hengelo Gld, Hengelo Gld
11:  Schie- en Delflandtocht, Schiedam
11:  OLAT clubreis Durbuy-Hotton, Cadier en Keer
11:  Ronde van Nijkerk, Nijkerk
11:  Kroondomein Trail, Apeldoorn
11:  Keetie van Oosten-Hage Classic, Sint-Maartensdijk
11:  Kaasboerderij Schellachloop, Middelburg
11:  38e Nationale Lenteloop, Papendrecht
11:  Wine and Dine Buitenpepers, Den Bosch
11:  Vebego Limburgs Mooiste ZUID, Heerlen
11:  Stadstriathlon Weert, Weert
11:  Tijdrit van Urk, Urk
11:  Om Odijk, Odijk
10:  Kogelvangers voetbalkamp, Willemstad
10:  Centraal Beheer Night Run, Apeldoorn
10:  Loop door Houten, Houten
10:  Assist Verzuim Rijsserbergloop, Rijssen
09:  Purmerbosloop, Purmerend
09:  Uilenstede Vu Polderloop, Amstelveen
08:  Vuelta Dikke Banden Race Maarn, Maarn
08:  PotmargeRun, Leeuwarden
08:  Jeugd avond vierdaagse Waalwijk, Waalwijk
08:  Zomeravondcup 4, Utrecht
07:  17e OLAT Avondvierdaagse, Sint-Oedenrode
07:  TTM Clinics, Tilburg
07:  Avondvierdaagse Duiven, Het Veer, Duiven
07:  Avondvierdaagse Rijen, Rijen
07:  Avond wandel 4 daagse, Oudenbosch
07:  Ballorig Avond4Daagse Venlo, Venlo
06:  De Loop naar de Pomp, Schijndel
06:  Lelieloop, Etten-Leur
06:  Triathlon Delft, Delft
06:  Las Lanzas Marathon Breda, Breda
06:  Loop Rondje Koekange, Koekange
05:  Ronde van Beerse, Beerse
05:  Hema IJzerenman Volksloop, Weert
05:  Wandeltocht Rondom Stompwijk, Stompwijk
05:  BandenMaat Driedorpenloop, Kortenhoef
05:  Trailrun Leudal, Heythuysen
05:  Triathlon De Langstraat, Waalwijk
05:  KLM Aruba Marathon (residents), Willemstad
05:  Vijfhuizenbergloop, Roosendaal
05:  Spieren aan de wandel Pinkstertocht, Woudenberg
05:  Kleipikkersrun, St-Lenaarts
04:  Vuelta Dikke Banden Race Amerongen, Amerongen
04:  Van Goghloop Zundert, Zundert
04:  4 mijl van Papendrecht, Papendrecht
04:  Wandelweekend RWV, Schiedam
04:  DIOS Lenteloop, Den Hoorn Zh
04:  Halve Marathon Ermelo, Ermelo
04:  BaarloBattert, Baarlo
04:  Kiekendief Duo-Trio-Team Marathon, Swifterbant
04:  Starfit Run, Zoetermeer
04:  KLM Aruba Marathon, Willemstad
04:  Dwars door Domburg, Domburg
04:  Triathlon Terneuzen, Terneuzen
04:  NK Lakebike24, Best
04:  Centrum Run Groesbeek, Groesbeek
03:  Kadodderloop, Sint-Katelijne-Waver
03:  ZLM DON Stadsloop Middelburg, Middelburg
03:  Raadhuis Pinksterun Oktober Editie, Oudorp
02:  FBK Dubbele Mijl, Hengelo (O)
01:  Rode Loper, Oosterwolde
01:  Speeltuinloop, Hollandscheveld
01:  Bedriegertjestrail, Rozendaal
01:  De Lus van Akkrum, Akkrum

Mei 2022
31:  Avond4Daagse, Nijmegen
31:  Avond4Daagse bs Brakkenstein, Nijmegen
31:  Primeradehaan 4 mijl run, Hoogeveen
31:  Rond Uit Dordrecht, Dordrecht
31:  Avondvierdaagse Hoogland, Hoogland
31:  Avondvierdaagse Maastricht, Maastricht
30:  Avond4daagse Harkstede, Harkstede
30:  Avondvierdaagse Den Helder, Den Helder
29:  Tour de Leur, Etten-Leur
29:  Colduvamrun, Wijster
29:  Kidsrun Drenthe, Ruinerwold
29:  Fit Forward Triatlon, Prinsenbeek
29:  Airborne Run, Renkum
28:  Run to the Start Uden, Uden
28:  GorsCross Trail, Oostvoorne
28:  Rondje Sprundel, Sprundel
28:  Duinloop Noordduinen, Katwijk
28:  17e Heuvelrug Wandeltocht, Veenendaal
28:  Stuwwalloop Oosterbeek, Oosterbeek
27:  Bekercross MACRO, Rhenen
26:  Potatorun, Axel
26:  Dauwrennen Den Hout, Den Hout
26:  Molenloop Rotterdam, Rotterdam
26:  Smulbosloop, Dordrecht
26:  15 km van Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
26:  Kinder Spel en Bouw, Abbekerk
26:  Dauwtrappen Amersfoort, Amersfoort
26:  33e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft
26:  Battle4Life, Hoorn
26:  De Loop van Leidsche Rijn, Vleuten/De Meern
26:  28e Wandel4daagse Diever, Diever
26:  Wandel4daagse Haarlem, Haarlem
25:  Tijdrit Lemmer (Kalas TT-comp.), Lemmer
25:  Stadsloop Biervliet, Biervliet
25:  Zomeravondcup 3, Utrecht
25:  Drentse Wandel-4-Daagse, Odoorn
25:  OERdroprun, Ureterp
24:  11 Steden Wandeltocht, Leeuwarden
22:  Ronde van Moleneind, Breda
22:  Sponsorloop Marikenhuis, Nijmegen
22:  Veluwse Bron run, Emst
22:  Spinningmarathon LEVELS, Emmen
22:  The Royal Ten Light, Den Haag
22:  Ruitenburg Halve Maassluis, Maassluis
22:  Kathleenwandeling, Oud-Rekem
22:  80ste Krinkels Pim Mulierloop, Santpoord-Noord
22:  Wandele naor Schandele, Velden
22:  Eiberrun, Eibergen
22:  Giro di Schouwen-Duiveland, Zierikzee
22:  37e Drenthe Loopfestijn, Klazienaveen
22:  Vestingloop 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch
22:  Quintusloop, Hengelo
22:  Doesburg inflatable run, Doesburg
22:  8e OLAT Voorjaarsserie Berghem, Berghem
22:  Haarlemmermeer Run, Hoofddorp
21:  NNT Hart van Limburg (GPS), Roggel
21:  Sri Chinmoy 50&100 kilometer, Amstelveen
21:  Kamerikse Weteringloop, Kamerik
21:  Putten Power Run, Putten
21:  17e Rivierenhofloop, Deurne
21:  Eemmeerloop, Bunschoten
21:  16e Vrieling Hardenberg City Run, Hardenberg
21:  PUURloop, Tilburg
21:  Waterlinie Wandeltocht a/d Zuiderzee, Weesp
21:  Brooklandrun, Bornerbroek
21:  Vissenloop, IJmuiden
21:  Vestingloop 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch
21:  Koos Moerenhout Classic, Steenbergen
21:  20e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
21:  Warten nei Warten, Warten
20:  Omloop van de Biesbosch, Werkendam
20:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
20:  Gijzegem Loopt, Gijzegem
20:  NK Raadsleden, Veenendaal
20:  PUUR Wandeltocht, Tilburg
20:  18e Twenterand Run, Vriezenveen
18:  Campusrun Nijmegen, Nijmegen
18:  Klaverblad Hooglandse Dorpsloop, Hoogland
16:  50e Avondvierdaagse, Oud Gastel
16:  Avond4daagse Landgraaf, Landgraaf
16:  Avond4daagse Kloosterhaar, Kloosterhaar
16:  Penders Voetzorg Leudal Wandelvierdaagse, Heythuysen
16:  Avond4daagse Reitdiepwijk, Groningen
16:  Hardloopavond4daagse, Amsterdam
15:  Pijnenburg parcours, Tilburg
15:  Technische Unie Bommelasloop, Enschede
15:  N381 Healthy Walk, Donkerbroek
15:  Wallenloop Naarden-Vesting, Naarden Vesting
15:  4seizoenenwandeltocht, Den Helder
15:  Indische Buurt Run, Amsterdam
15:  Running Center City Hanzeloop, Zutphen
15:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
15:  LOOP Leeuwarden, Leeuwarden
15:  Weir Venloop, Venlo
15:  Klaverblad Voetstappenpad Wandelrally, Hilversum
15:  SchagenCityRun, Schagen
15:  31e Leiden Marathon, Leiden
15:  Bornsche Maten Loop, Borne
15:  HeteRUN, Heteren
15:  Rondom de Heerlijkheid, Eck en Wiel
15:  41e STB Heideloop, Landgraaf
14:  Run2Day Vlinderloop, Houten
14:  Kleefrun, Apeldoorn
14:  Bovenboerloop, Nijeveen
14:  Wekerun, Wekerom
14:  ROPA-wandeltocht, Nijmegen
14:  Tigra Ronde van Oranjewoud, Heerenveen
14:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
14:  Amerongse Koploop, Amerongen
14:  BAX 5x5 estafetteloop, Doetinchem
14:  Marathon4hope, Wuustwezel
14:  Neptunus Wandeltocht, Venlo
14:  Venloop Walk & Wheels, Venlo
14:  Leiden Marathon Wandelen, Leiden
14:  Bosland atb Challenge, Hechtel - Eksel
14:  Kastelenloop Diepenheim, Diepenheim
14:  Run van Gieten, Gieten
13:  Leeuwenronde, Kraggenburg
13:  Gabriëlloop, Boechout
13:  Omloop Ter Heijde, Ter Heijde
13:  Koning van Spanje Trail, Gulpen
12:  Coudewater run, Rosmalen
12:  Seniorendag, Venlo
11:  Baanloop 1500m / 5000m, Apeldoorn
11:  Erflandenrun, Hoogeveen
10:  Vriend's 4 van Meppel, Meppel
10:  Zomeravondcup 2, Utrecht
10:  Hardloop 4-daagse Breda, Breda
10:  De Seat Pouw Voorjaarsloop van Cialfo, Epe
09:  VEBE Bouw Tijdrijderscup, Zaltbommel
09:  Avond4daagse Monnickendam, Monnickendam
08:  3-5-10 K Lingezegenrun, Elst
08:  De Dikke Tien Runn, Feerwerd
08:  Wings For Live World Run Oldenzaal, Oldenzaal
07:  Regiobeker finale waterpolo, Groningen
07:  Hubo Heitse Leudalloop, Heythuysen
07:  Reuzenloop, Borgerhout
07:  Urban Run & Walk, Linter
07:  Ronde van Bruinisse, Bruinisse
07:  Bollenwandeling Katwijk, Katwijk
07:  19e van Mossel Opel Kaaienloop, Oosterhout Nb
07:  Rundje um ut Hundje, Horst
07:  Emilialoop, Wijchen
07:  Hunebedloop, Borger
06:  Mortsel loopt!, Mortsel
05:  Wielerronde van Sneek, Sneek
05:  Bevrijdingsdag activiteiten, Vlaardingen
01:  Ronde van Moleneind, Breda
01:  Hema IJzerenman Volksloop, Weert
01:  Omloop van Noordwijkerhout, Noordwijkerhout
01:  Ketelwaldtrail, Milsbeek

April 2022
30:  Unknown Path Trail, Heerde
29:  24-uur Oostburg, Oostburg
27:  Oranjeloop, Hoge Hexel
27:  Schipper Omloop van Menheerse, Middelharnis
27:  Wandeltocht voor Het Vergeten Kind, Raamsdonksveer
27:  Oranjeloop Oudenhoorn, Oudenhoorn
27:  Singelloop Wijk bij Duurstede, Wijk bij Duurstede
27:  BreakfastRun, Hendrik-Ido-Ambacht
27:  Koningsloop Hasselt, Hasselt
27:  TVE Sport Wijboschloop, Wijbosch
27:  Kings & Queens Run, Lieshout
27:  Wallenloop, Elburg
26:  7e Exalto.biz Koningsnachtloop, Hoorn
26:  Mudrun Berltsum, Berltsum
26:  6e Luxemburgische 4 Tage Wanderung, Echternach
26:  Koningsnachtrun, Amersfoort
25:  Humankind KidsRUN centrum, Enschede
25:  Lente marathon in vier avonden, Oosterhout
25:  Trailruns in Nederland, Zwolle
24:  Zier Running Lenteloop, Den Haag
24:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
24:  Tri4you zwemloop Assen, Assen
24:  Vechtstreek in Beweging lopen, Maarsseveen
24:  Honderd Duizend Klimrit, Malden
24:  Klaverblad Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
24:  Berden Voorjaarsloop, Venlo
24:  Two Rivers Marathon, Zaltbommel
24:  Uithoorns Mooiste, de Loop, Uithoorn
24:  Zwemloop Stelleplas, Heinkenszand
24:  Groene Woud Lente Trail, Oirschot
24:  Enschede Marathon, Enschede
24:  Vuurtorenloop, Vlieland
24:  Wandelmarathon Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen
23:  Alternatieve OLAT clubreis, Cadier en Keer
23:  Rondje Almkerk, Almkerk
23:  RIWAL Hoogwerkers jeugdlopen, Dordrecht
23:  Veluwse Groot Boeschoten Trail & Walk, Voorthuizen
23:  Scopias voorjaars wandeltocht, Venlo
23:  Twee van Enschede, Enschede
23:  Westerkwartier Food Run, Leek
23:  Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen
22:  Open Fries Kampioenschap Amateurs, Sneek
22:  Oranjemuidenloop, Arnemuiden
22:  Kennedymars RWV, Dordrecht
22:  Kollumerkatloop, Kollum
20:  Tijdrit Harich (Kalas TT-comp.), Harich
20:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
19:  Zomeravondcup 1, Utrecht
18:  LEVRO Paasloop (Breskens), Breskens
18:  De Wielenloop, Rosmalen
18:  PaasHaaswijkloop, Oegstgeest
18:  44 ste FAC Paasloop, Boxtel
18:  Lions Heuvelloop, Overveen
18:  Rabobank Klap tot klaploop, Stadskanaal
18:  2e Paasloop, Numansdorp
17:  Ronde van Terheijden, Terheijden
17:  8e OLAT voorjaarsserie Vlierden, Vlierden
17:  Teamplaatsen / Team Tents, Oldenzaal
17:  Zwemloop Breda, Breda
16:  Natte Neuzen Trail Lage Vuursche (GPS), Lage Vuursche
16:  Tulpenwandeltocht, Middelharnis
16:  Paascross Hooge Nesse, Zwijndrecht
16:  Bloemenwandelingen Noordwijkerhout, Noordwijkerhout
16:  Ondernemers Estafette, Oldenzaal
16:  1A Zwemloop Delft, Delft
16:  Tulpenloop Swifterbant, Swifterbant
16:  Turvenloop, Langeveen
16:  Taxandria Vennenloop, Oisterwijk
15:  Wielerronde van Folsgare, Folsgare
14:  Dijkloop, Arnhem
13:  10e Global-e Leemputtenloop, Rijen
13:  Roetersrun, Amsterdam
10:  Ronde van Súdwest Fryslân, Sneek
10:  Rollen door de Bollen, Voorhout
10:  Wandeltocht Haarhoes, Noordijk
10:  Skutsje kuier, Langweer
10:  Ladies Only MTB social clubride, Eerbeek
10:  PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk, Heiloo
10:  Kloetloop, Grootebroek
10:  NNRUN, Nijmegen-Noord
10:  163e De Knikker Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
10:  PLUS Kleffenloop, Overloon
10:  Nescioloop, Amsterdam
10:  avPEC Ekiden Zwolle, Zwolle
10:  Halve van Helmond, Helmond
10:  IJsselloop, Deventer
10:  Duin & Kruid Lenteloop, Santpoort Noord
09:  Run2Day Vlinderloop, Houten, Houten
09:  Panbosloop, Katwijk
09:  Wandelhalve Den Helder, Den Helder
09:  Moba Kippenren, Barneveld
09:  10 Mijl van Zwolle Zuid, Zwolle
09:  Semslinieloop en Lutje Turfje loop, Annerveenschekanaal
09:  Woldbergtrail, Steenwijk
06:  Kronos Campusloop, Enschede
04:  NSA-trainingen VenloopKids, Venlo
03:  Openingskoers Bergen op Zoom, Bergen op Zoom
03:  Hema IJzerenman Volksloop, Weert
03:  AV Spirit Wintercup, Lelystad
03:  Bouwgroep van Schijndel Molenbroekloop, Gemert
03:  Baek rent voor kika, Beek
03:  Maashorst Trailrun, Uden
03:  Braassemloop, Roelofarendsveen
03:  Westfriese RunBikeRun, Hoorn
03:  Beekse Trailrun Montferland, Beek Montferland
03:  14e Drutenloop, Druten
03:  Hilversum City Run, Hilversum
03:  Westeinderloop, Aalsmeer
02:  RW Rottemeren Kennismakingsles 2, Rotterdam
02:  Rondje Zegveld, Zegveld
02:  47e Rivierenland Parkloop, Schoonhoven
02:  Zuurbergcross, Holten
02:  Imants Grensloop/Hollandershoeve mini su, Reusel
02:  Zwemloop Reynaertland Hulst, Hulst
02:  Voshaar 5000, Eibergen
02:  13e RaitdaipRun, Sauwerd
02:  Halve Marathon van Nunspeet, Nunspeet
02:  15e Rondje Vrachelen, Oosterhout

Maart 2022
31:  Sportplein Eindhoven Dommelloop, Eindhoven
30:  Clinics4running, Eibergen
27:  Leiden Wandelt voor Oekraïne, Leiden
27:  Breda Moleneind, Breda
27:  Wandeltocht voor Het Vergeten Kind, Raamsdonksveer
27:  Roel Boermaloop, Tiel
27:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
27:  Vechtstreek in Beweging lopen, Maarsseveen
27:  Rondje Goutum, Leeuwarden
27:  de10vanAssen, Assen
27:  3-5-10 K Lingezegenrun, Elst
27:  Annerbos Cross, Annen
27:  Van de Meerendonk Auwjaorscross, Oirschot
27:  Rondje Oeken, Brummen
27:  rondje Bussloo Lenteeditie, Wilp
27:  Puinduinrun, Den Haag
27:  Eindejaarscorrida, Leuven
27:  16e De Zestig van Texel, Texel
26:  NSK Ekiden, Utrecht
26:  Tijdrit Warns (Kalas Tijdritcomp.), Warns
26:  RW Rottemeren Kennismakingsles 1, Rotterdam
26:  NNT Kootwijk (GPS), Kootwijk
26:  Lenteloop, Emmen
26:  Baan Marathon, Assen
26:  Ladies Park Run, Rijssen
26:  Fjoertoer, Terschelling
26:  Ned Air 2Bruggenloop Kampen, Kampen
26:  OVM Gaanzeloop, Gelselaar
25:  Lytse Fjoertoer, West Terschelling
24:  Beginners Clinic, De Lutte
20:  Breda Moleneind, Breda
20:  Kievitloop, Bergen op Zoom
20:  55e OLAT winterserie Lage Mierde, Lage Mierde
20:  Spiegelplasloop, Nederhorst den Berg
20:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
20:  64e Joe Mann Bosloop, Best
20:  Hollandia's Dijkenloop, Hoorn
20:  Zac Freudenburg Cross, Groningen
20:  Almere '81, Almere
20:  Kempen Run, Hapert
20:  Trailrunning Clinics MudSweattrails, Bergschenhoek
20:  37e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop, Landgraaf
20:  Ooievaarstrail, Goirle
20:  Rondje Nederland, Arnhem
20:  Vuurtorentrail & WALK, Hollum Ameland
20:  26e Haaksbergse Engelse Mijlenloop, Haaksbergen
20:  Spaarnwoude Hills Trail, Velsen-Zuid
20:  Internationale Zwinstedenloop, Sluis
19:  Testwedstrijd HVH, Helmond
19:  Road to Rotterdam 30/35 km, Groningen
19:  Leadax-run, Wapenveld
19:  Mundo Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
19:  16e Oldemeijercross, Hardenberg
19:  Zwemloop Vlissingen, Vlissingen
19:  Leekster Lente Loop, Leek
19:  Vuurtorentrail & WALK, Hollum Ameland
19:  68e VosPlan Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
19:  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
13:  Breda Moleneind, Breda
13:  Beers Tien van Tiengemeten, Tiengemeten
13:  Gulbergentrail, Mierlo
13:  Beetskoogkadeloop, Oudendijk
13:  Sisu Bosma Beste Advies Oudejaarscross, Almelo
13:  DES Dieprijt Cross, Eersel
13:  Miron Toerversie Ronde van Drenthe, Hoogeveen
13:  Louis Vinkloop, Amsterdam
13:  de GROENE 4 MIJL, Eelderwolde
13:  Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop, Leiden
13:  4e VAC engineering Natuurloop, Cadzand
13:  20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
12:  Duinloop, Katwijk
12:  AV Hanzesport Clubkamp. Veldloop, Warnsveld
12:  23e Rammekensloop Ritthem, Ritthem
12:  Run2Day Trimloop AAC'61, Assen
12:  Run2Day Vlinderloop, Houten, Houten
12:  3bergenLOOP, Driebergen
12:  Miron Toerversie Ronde van Drenthe, Hoogeveen
12:  Halve Marathon De Waal, De Waal-Texel
12:  44e RIWAL Hoogwerkers halve marathon, Dordrecht
12:  PiterRun & PiterWalk, Lippenhuizen
12:  Veluwepoort-voorjaarsloop, Nijkerk
12:  Mountainbike4life, Bennekom
12:  40e Broekhuis Halve Marathon Harderwijk, Harderwijk
12:  Cross Duathlon Ameland, Ameland
12:  MTB Ameland, Ameland
12:  Bovenberg/Kosterskoele cross, Markelo
12:  Pannekoekenmolenloop, Burgh-Haamstede
09:  Voorjaarsclinic AV Horror, Sneek
06:  Breda Moleneind, Breda
06:  Vierde runpoint winterloop, Sneek
06:  De Halve van Vroomshoop, Vroomshoop
06:  Leudal Cross, Haelen
06:  Leemkuilcross, Nijmegen
06:  De Voorschotenloop, Voorschoten
06:  Hema IJzerenman Volksloop, Weert
06:  Classique d'Alphen, Alphen
06:  AV Spirit Wintercup, Lelystad
06:  Paarse Boscross, Waalre
06:  MTB-tocht 14 in 't uur, Huijbergen
06:  30e MARESIA Cross Duathlon, Waalwijk
06:  KNIP-loop, Zevenbergen
06:  Achtkastelenloop, Vorden
06:  Zwemloop Roosendaal, Roosendaal
06:  Winterserie Wandelen, Rotterdam
06:  Braambergencross, Almere
06:  Runnersworld-Polderloop, Obdam
05:  Start to Finish beginnerstraining, Eindhoven
05:  Knipecross, De Knipe
05:  Night Trail Bergschenhoek, Bergschenhoek
05:  Massaloop, Oostkapelle
05:  Kievit Warmte Grevelingencross, Bruinisse
05:  Start to Walk, Breda
05:  Pierewaai Trail, IJmuiden
05:  Nijverdalsebergcross, Nijverdal
05:  Beko Jutberg Trail, Dieren
05:  Halve Marathon van Haren, Haren
01:  Swift Runners, Roermond
01:  Halve Marathon en 4 EM Clinic PEC 1910, Zwolle

Februari 2022
27:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
27:  NederStrandLoop, Noordwijk
27:  Hulsbeekcross, Oldenzaal
27:  Vechtstreek in Beweging lopen, Maarsseveen
27:  BosbokkenTrail, Westenschouwen
27:  3e VAC engineering Natuurloop, Cadzand
26:  Natte Neuzen Trail Plasmolen, Plasmolen
26:  Otterlo Trailrun, Otterlo
26:  Crossloop ACO van Elderen Ommen, Ommen
26:  Kustcross Walcheren, Vlissingen
25:  Dutch Coast Ultra Run by Night, Den Helder
20:  Beers Vlietloop, Maasdam
20:  55e OLAT winterserie Cuijk, Cuijk
20:  Safari Trail, Arnhem
20:  Gaasperplascross, Amsterdam
20:  Kievitloop Februari, Bergen op Zoom
20:  Nederheide Commanderije Cross / BK, Milheeze
20:  PK Sport Bosdijkloop, Vinkeveen
19:  Road to Rotterdam 30km, Groningen
19:  Scheldesportcross, Westdorpe
19:  BEEsports baanultra, Heerenveen
13:  Dinkelloop AV Iphitos, Losser
13:  Almeerderstrandcross, Almere
13:  LOGO Midwinter Trail, Geldrop
13:  Cross duathlon Etten-Leur, Etten-Leur
13:  Wedertcross, Valkenswaard
12:  Deltacross, Westenschouwen
12:  Run2Day Trimloop AAC'61, Assen
12:  Lunterse Berg Wintertrail, Lunteren
12:  OERcross, Havelterberg
12:  Hardloop clinics IJsselloop, Deventer
12:  Valentijnscross, Wierden
12:  Voorjaarswandeling 'de Zilte Zoen', Egmond aan Zee
11:  De zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede
06:  NK Tegenwindfietsen, Oosterscheldekering
06:  Derde runpoint winterloop, Sneek
06:  AtH-cross, Helmond
06:  Hema IJzerenman Volksloop, Weert
06:  Virtuele Midwinterloop, Apeldoorn
06:  4seizoenenwandeltocht, Den Helder
06:  Groenhovenloop, Gouda
06:  Zwemloop Kapelle, Kapelle
06:  Beekse Winterbosloop Montferland, Beek Montferland
06:  Atledo Intersport Cross, Dongen
06:  Winterserie Wandelen, Rotterdam
06:  Mammoet Midwinter Halve Marathon, Cadzand-Bad
06:  Parnassia Groep Loop, Castricum
06:  Centraal Beheer Midwinter Marathon, Apeldoorn
05:  Rotstergaastloop, Heerenveen
05:  Aarcross - AAV'36 - ZHM, Alphen aan den Rijn
05:  Zandstuve Bosloop, Vroomshoop
05:  Nemesys Tunnelloop, Oud-Beijerland
05:  TexelTrail, Texel
05:  Kroondomein Het Loo Marathon, Apeldoorn
04:  Centraal Beheer Night Run, Apeldoorn

Januari 2022
30:  JB - Walk of Life, Etten-Leur
30:  Vechtstreek in Beweging lopen, Maarsseveen
30:  Beers Binnenmaas Cross, Mijnsheerenland
30:  Uithoorns Mooiste, de Loop, Uithoorn
30:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
30:  Verhoeve Groen Cross, Appelscha
30:  Beekse Winterbosloop Montferland, Beek Montferland
30:  Trainingsmarathon Amersfoort, Amersfoort
30:  Vlakwatercross, Venray
30:  WijckloopTRAIL en WALK, Wijk aan Zee
29:  Road to Rotterdam 25km, Groningen
29:  15e Rhoonse Griendentocht, Rhoon
29:  AH ABE Hunebedloop, Havelte
29:  De Tol Trailrun, Nunspeet
23:  RunX / AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp
23:  Bosmarathon en minder, Assen
23:  Beekse Winterbosloop Montferland, Beek Montferland
22:  Natte Neuzen Trail Jubileum, Velp
22:  Kwintelooyen WinterRun, Rhenen
17:  Runnersworld Cascade Clinics, Hoogeveen
16:  Kuijkse StratenLoop, Nieuwkuijk
16:  Annendaalloop, Posterholt
16:  57ste Abdijcross, Kerkrade
16:  Koek & Lopie Winterwandelingen, Hazerswoude
15:  VillaVibes Vondelparkloop Virtueel, Amsterdam
15:  Hollen met Han, Leiden
15:  57ste Abdijcross, Kerkrade
15:  Zuurbergcross, Holten
09:  Lunettencross, Vught
09:  Runnersworld Bentinckspark Run, Hoogeveen
09:  Jaspercross, Asten
08:  Run2Day Vlinderloop, Houten, Houten
08:  Nieuwjaarsloop Runners Stadskanaal, Stadskanaal
08:  3e cross crosscompetitie, Harderwijk
08:  34e Florijnwinterloop, Woudenberg
02:  Hema IJzerenman Volksloop, Weert
02:  Douwe Kleefstraloop, Leeuwarden
02:  Vechtstreek in Beweging lopen, Maarsseveen
02:  New Year Run for Freedom, Nijmegen
02:  Winterserie Wandelen, Rotterdam
02:  Genneper parken loop, Eindhoven
02:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
01:  Dorper nieuwjaarsduik, Julianadorp
01:  Craft Beer Run Dry January Bingo Challen, Amsterdam
01:  Nieuwjaarsduik, Bussloo

Aantal: 1.448